Opinie o sklepie
Towar (dach) zgodny z opisem, pasujący idealnie. Łatwy kontakt ze sprzedającym, klarownie i jasno tłumaczy co i jak. Polecam
Super dzwonisz super sprzedawca wszystko sprawnie szybko bardzo dobra obsługa polecam w 100%
Szczerze polecam. Szybka i sprawna realizacja. Świetna, fachowa obsługa. Namioty są super, zgodne z opisem. To już kolejna realizacja u tego sprzedawcy. Znajomi, którym poleciłam ten sklep są również zadowoleni.
Gorąco polecam! Bardzo dobry kontakt z sprzedającym,szybka wysyłka i towar b.dobrej jakości.
Porządny namiot, już 3 .
Solidnie wykonany namiot , szybka wysyłka. POLECAM
Namiot handlowy 2*2,koor czerwony.To kolejne zakupy w tej firmie. Jakość wykonania bardzo dobra, zdecydowanie lepiej i szybciej rozkładają się niż namioty z innych firm. Konstrukcja stabilna nawet na wietrze, warto dokupić obciążniki (są duże i bardzo dobrze wykonane) Kontakt ze sklepem wręcz idealny, błyskawiczna wysyłka. Polecam na 100%
Polecam serdecznie solidne namioty-rewelacyjna obsługa
Polecam serdecznie solidne namioty, super kontakt, szybka wysyłka
Dach namiotu pasuje, materiał gruby wygląda dobrze. Bardzo szybka wysyłka.
Poszycie namiotu , bardzo dobrej jakości , wygląda dobrze , pasuje doskonale na stelaż.
Polecam zakup namiotów danej firmy. Bardzo solidne i wytrzymałe. Kupiłam już 2 (3x6 białe), mam je rozstawione przez pół roku na targowisku miejskim i świetnie się sprawdziły. Przetrzymały każdą pogodę. Rewelacyjne. Do tego dochodzi bardzo szybka realizacja zamówienia, w ciągu zaledwie 2 dni.
Namioty ekspresowe 3x3 w kolorze czarnym przerosły moje oczekiwania. Rozkładanie jest błyskawiczne i bezproblemowe, a konstrukcja stabilna. Czarny kolor prezentuje się bardzo elegancko i profesjonalnie. Jakość materiału oraz wykonania na najwyższym poziomie. Dodatkowo wysyłka ekspresowa i kontakt ze sprzedawcą taki jak powinien być wszędzie. Pozdrawiam
Jak najbardziej polecam, szybka realizacja zamówienia towar zgodny z opisem. Polecam sprzedawcę
Jak najbardziej polecam, szybka realizacja zamówienia towar zgodny z opisem. Polecam sprzedawcę
Bardzo fajny namiot. Kupiłem 3x6 więc samemu nie da się go rozłożyć ale w 2-4 osoby robi się to szybko i sprawnie. Solidny. Polecam.
jakość super, obsługa super, kontakt ze sprzedawcą super, realizacja super. jednym słowem wszystko na 6
Zgodny z opisem rozmiar i jakość bardzo dobra.
Super namioty, polecam z całego serca! Zamówiłam namiot w kolorze kremowym i jestem nim zachwycona. Wygląda bardzo solidnie, elegancko i zdecydowanie drożej niż kosztuje w rzeczywistości. Namiot jest niezwykle wytrzymały – zaliczył już testy na wietrze - nic się nie gnie i nie łamie. Materiał ścian oraz dachu od wewnętrznej strony jest zabezpieczony specjalną folią chroniącą przed przemakaniem, dzięki czemu deszcz nie stanowił żadnego problemu. Ścianki boczny montuje się i demontuje niezwykle łatwo. Ogromnym plusem jest możliwość dokupienia dodatkowych ścianek z oknem lub drzwiami – super sprawa! Sam montaż jest prosty i intuicyjny. W zestawie znajduje się papierowa instrukcja, a dodatkowo sprzedawca podsyła bardzo szczegółowe wideo instruktażowe, co bardzo ułatwia sprawę. Jestem mega zadowolona z zakupu i szczerze polecam!
Super jakość wygloda na bardzo mocny. Za tą kasę bardzo jestem zadowolony.